[به بهانه 18 ساله شدنم و 18 سال زندگی کردن روی این کره ی خالی، برای یادگاری می نویسم!]

راستش از بهترین اتفاق های ممکنِ امسال، پیدا کردن یه دوستِ جدید و فوقِ عالی بود!

از همون دوستایی که واقعا یکی شبیهش رو برای همه آرزو می کنم؛ البته اگر لنگه ای داشته باشه! :)))

خلاصه که از آشناییم با ایشون یه سری تغییراتِ اساسی در من ایجاد شد. یه سری فکر ها و باور هام تغییر کرد، یه سری رفتار هام حتی و غیره و غیره!

خوشحالم از این تغییرات. خیلی زیاد.

و خدا رو شکر می کنم بابت همه ای این اتفاقات.

امسال، مثل همیشه 1 سال بزرگ تر شدم؛ ولی بزرگ تر شدنی که از زمین تا آسمون فرق داره با سال های قبل.

احساسِ عجیب و کمی ناشناخته ای دارم نسبت به سنِ جدیدم!

باید آماده بشم برای قبولِ یک سری مسئولیت ها؛ یک سری کار ها که باید به تنهایی انجامشون بدم و یک سری اتفاقاتی که ممکنه رخ بده و من باید تنهایی و با در نظر گرفتن همه ی جوانب به خوبی پشت سر بذارمشون.

مسئولیتم در قبالِ افراد جامعه ام، اطرافیانم و از همه بیشتر، خودم(!) بیشتر شده.

باید یک سری چیز ها رو به خودم برای آخرین بار یادآوری کنم!

از درس هایی که پیشِ رفیقِ جدیدم یاد گرفتم حسابی استفاده کنم و مو به مو اجراشون کنم!

یه حسی بهم میگه من قرار نیست زندگیِ روتین و ساده ای داشته باشم! قراره از امسال هیجانات و اتفاقاتِ خوبِ بیشتری به استقبالم بیان؛ البته که با سعیِ خودم! :))

+منِ عزیز؛ برات بهترین ها رو آرزو می کنم و می دونم که می تونی جفتمون رو سر بلند کنی! ازت ممنونم یک سال با تجربه تر شدنت مبارک. =)

1398/09/27

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

به رنگ کهربا یادداشت های گم شده فروشگاه تی وی فول دانلود نرم افزار گرافیکی معرفی♧وبلاگ های♧ پر طرفدار بیان وبلاگ تیم ربات سازی CLi Nancy رمز جی تی ای 5 Danielle ارتودنسي | متخصص ارتودنسي